TOM telefon

je akcija Zveze prijateljev mladine, v katero se je v tem šolskem letu vključila tudi naša šola.

Nahrbtnik bo na naši šoli od 11. do 22. septembra 2023. Z učenci bomo izvajali delavnice in s tem predstavili TOM telefon.

Prihod nahrbtnika in video nagovor predsednika TOM telefona si lahko pogledate na tej povezavi: (https://www.youtube.com/watch?v=bBTgVV6Vk-4).

17. 5. 2023, na mednarodni dan otroških telefonov, TOM telefon® nadaljuje vseslovensko akcijo »Tom potuje, otroke obiskuje«, v kateri je lansko leto sodelovalo 193 osnovnih šol. V akciji bo letos sodelovala tudi naša šola. TOM nahrbtnik bo na naši šoli gostoval 14 dni in vas opominjal, da lahko anonimno in brezplačno kontaktirate TOM telefon vsakič, ko imate vprašanje ali potrebujete pogovor. Prav tako bi vam z akcijo radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.

Predstavitev akcije si lahko ogledate tukaj.

Koordinatorica akcije: Hermina Ladinek

šolska svetovalna delavka