Teden otroka – 2. starostno obdobje

TEDEN OTROKA

TEMA: ODGOVOR JE POGOVOR

 Obstajajo deli srca, za katere človek niti ne ve, da jih ima, dokler ne začuti ljubezni do otroka.

Anne Lamott

V Tednu otroka, ki je potekal od 5. – 11. 10. 2020, smo veliko časa namenili prav pogovoru, ki je bil tokratna rdeča nit. Veliko smo tudi ustvarjali in naredili razstavo likovnih del, se igrali gibalne igre, prepevali, odšli na izlet, raziskovali in občudovali jesensko naravo ter praznovali rojstne dneve otrok. Obiskala nas je knjižničarka Urška, nam predstavila svoje delo in prebrala zanimivo pravljico. Pogrešali smo medsebojna druženja skupin, ki jih zaradi korona časa nismo mogli izvesti. Kljub temu smo preživeli prelep teden, namenjen našim najmlajšim.

Želimo si, da nas otroci še naprej razveseljujejo, nasmejijo in nam bogatijo življenje.

Zapisala Bernarda Majster

Galerija fotografij

     

Dostopnost