Teden 13.-20. 11. 2020

Draga učenka, dragi učenec!

Teden, ki je pred nami, bo ponovno potekal na daljavo. Upam, da vam učne obveznosti kar se da gladko tečejo, smo pa dogovorjeni, da nas kontaktirate, če kaj ne bo šlo, a prav? Ko se pogovarjamo na daljavo, vas slišim, ko rečete, kako pogrešate drug drugega, svoje prijatelje, tudi učitelje. Ne pozabite, da tudi stik na daljavo – klic, SMS, e-sporočilo, fotografija, morda celo pismo, zbližujejo. Zbližujejo spodbudne besede, nasmeh preko viberja ali vsaj za trenutek vklopljena kamera na videokonferenci pri učni uri. Zbližuje voščilo za rojstni dan ali voščilo za dan prijateljska, ki je bil v petek, 13. 11. 2020. Zbližujejo pobude za klepet celega razreda, ko ni pouka – takrat s kamero in glasnim nasmehom. Poskrbimo, da kljub razdaljam ostanemo povezani. Prijeten teden in še lepši petkov tradicionalni slovenski zajtrk!

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

VIRTUALNI KARIERNI SEJEM

SVETOVNI DAN FILOZOFIJE

SVETOVNI DAN OTROKA

 

 

Dostopnost