Srečanje gledaliških skupin

Učenci, ki nastopamo v gledališki predstavi Kraljica jabolk, smo se udeležili kar dveh srečanj otroških gledaliških skupin.
Prvo srečanje je potekalo v sklopu JSKD Ruše, in sicer 13. 3. 2024 v Rušah, kjer smo svoje igralske veščine dokazovali gledalcem tamkajšnje osnovne šole in ocenjevalni komisiji JSKD.
Drugo srečanje pa je potekalo v sklopu UNESCO ASPnet projekta Z odra na oder na Osnovni šoli Leona Štuklja Maribor, kjer se je poleg naše predstave zvrstilo še 11 drugih. Nastopajoči so bili iz vseh koncev Slovenije in tudi tujine, predstave zanimive in raznolike, izkušnja pa nepozabna.
Ker smo hkrati tudi trajnostno mobilni, smo se na predstavo odpravili z javnim prevozom in peš.
Tako učenci kot mentorice Mateja Grum, Maja Pažon, Barbara Bedjanič in Urška Breznik smo ponosni na svojo igro in veseli ter hvaležni za vse pohvale, spodbudo in podporo.

Posnetek našega nastopa si lahko ogledate na kanalu JSKD Ruše, https://www.youtube.com/watch?v=R8kC1ZU5kL4, nekaj utrinkov pa na fotografijah.

Viri fotografij: Filip Cerček, Tehstop s.p.