Prvi teden v vrtcu

Prvi teden v vrtcu je za nami.

V oddelkih 1. starostnega obdobja je potekalo uvajalno obdobje. Otroci so se seznanili z novim okoljem, z igralnico, s strokovnimi delavci v oddelku, novim prostorom in igračami … Počasi so se seznanjali z dnevno rutino. Ob tem so jim bili v oporo tudi starši. Otroci so vsak dan dlje ostajali v vrtcu, medtem ko je bila prisotnost staršev v oddelkih vsak dan krajša. Ob koncu tedna joka skoraj ni bilo več, obrazi otrok so bili zadovoljni in nasmejani.

V oddelkih 2. starostnega  obdobja so se v posameznih skupinah pridružili novo sprejeti otroci, ki so spoznavali način življenja v vrtcu ter si pridobili veliko novih prijateljev. Otroci v skupinah so že ustvarjali, telovadili, se igrali …

Prvi dan vrtca sta otrokom popestrila brata Malek iz Cirkuškega društva Eleja, ki sta zanje pripravila pravo cirkuško predstavo.

Prvi teden je v vseh treh enotah vrtca zelo hitro minil.

Galerija fotografij

Dostopnost