Področno tekmovanje v nogometu 

 

V sredo, 22.11. 2023, smo se udeležili področnega tekmovanja v nogometu.  Učenci so na podlagi žreba igrali v prvi skupini, kjer so bile še šole: OŠ Rače, OŠ borcev za severno mejo, OŠ bratov Polančičev Maribor in OŠ Martina Konšaka Maribor. Fantje so odigrali 4 tekme, žal jim ni uspelo zmagati v neposrednih dvobojih z drugimi šolami.  So pa pokazali veliko mero borbenosti, znanja in želje po zmagi. Na dveh tekmah so morali priznati premoč, na dveh tekmah pa so bili kar enakovredni. Žal je zmanjkalo malo sreče pri zadetkih. 

Našo šolo so zastopali naslednji nogometaši: J. VODNIK (9. b), G. VALH (9. b, kapetan ekipe ), J. REPNIK (9. a), R. OMANOVIČ (9. a), A. KREL (9. b), K. KOISEK (8. b), T. STERNAD (9. b, golman), N. JANČAR (7. a), N. ONIČ (7. a). 

Vsem nogometašem vse čestitke za prikazano igro. 

Učitelj športa Primož Kralj 

Dostopnost