Okrogla miza o branju

Mesec april je mesec knjige, ki ga praznujemo tudi mi. Poleg vseh ostalih bralnih aktivnosti bomo na dan knjige – 23. 4. 2019 ob 17.30 uri – izvedli t. i. okroglo mizo, kjer bomo z gosti razmišljali o tem, ali in kako je moč vplivati na to, da bi branje (p)ostalo ena izmed prostočasnih dejavnosti naših otrok in mladostnikov. Naši gostje bodo: mag. France Prosnik, dr. Vlasta Krmelj, Marjan Rajšp, Mirko Nidorfer, Jožica Ozmec in Gordana Rakar.

Po pogovoru bomo v šolskem parku otvorili t. i. Knjigobežnico – hiško na drevesu, v katero bomo lahko učenci, delavci našega zavoda, starši in krajani Selnice ob Dravi poslej kadarkoli v letu podarili katero izmed svojih knjig ali iz nje vzeli tujo, ki jo bodo darovali drugi.

Učenci, starši, krajani, iskreno vas vabimo, da se udeležite katerega od dogodkov in s svojo prisotnostjo izkažete podporo našim dejavnostim. Z njimi se bomo pridružili vseslovenskemu projektu razvijanja branja – Noč knjige 2019.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo!

Maja Vačun in Stanislava Nidorfer, organizatorici 

Dostopnost