Obisk presenečenja za otroke s Sv. Duha

Na podružnici Sv. Duh na Ostrem vrhu smo strokovne delavke s kuharico v prazničnem tednu pred božičem pripravile otrokom prav posebno presenečenje z nepozabnim doživetjem. Oblekle smo se v dedka Mraza in njegovo spremstvo, ki so ga sestavljali veverička, medvedek, jelenček in angelček. S praznično okrašenim traktorjem in prikolico smo se odpeljale do doma vsakega otroka. Da prihajamo, smo otroke že od daleč opozorile z glasno praznično glasbo. Otroci so prišli na balkon ali pa so pogledali skozi okno. Dedek Mraz in njegovo spremstvo so jim pomahali in nastavili darilce pred vhodna vrata.

Prav za vse otroke, ki obiskujejo vrtec in šolo na naši podružnice ter za njihove sorojence, ki so že na centralni šoli, so sladka in praktična darilca prispevali donatorji. Ves naš trud je bil poplačan, ko smo zagledale prešeren nasmeh in iskrice veselja v otroških očeh.

Dostopnost