Novoletna prireditev v Gradišču

Danes (23. 12. 2019) smo se na podružnici Gradišče na Kozjaku staršem, starim staršem in ostalim krajanom predstavili na novoletni prireditvi z naslovom Božično darilo. Rdeča nit predstave je bila predvsem v tem, da materialne dobrine ne pomenijo veliko, kajti največ, kar lahko podarimo svojim najbližjim je razumevanje, dobrota, pogovor, druženje, igra, ples, petje in predvsem ljubezen. Učenci so se predstavili s petjem, plesom, dramatizacijo, deklamacijami in igranjem na glasbene cevi. Sodelovali smo skupaj z vrtcem. Po predstavi nas je obiskal dedek Mraz in nas obdaril s skromnimi darili. Kasneje smo se z gosti pogostili ob domačem pecivu. Starši so si lahko ogledali in izbrali izdelke, ki smo jih predstavili in ponudili na božičnem bazarju.
Prireditev sta si ogledali tudi gospa ravnateljica, Manja Kokalj in predstavnica vrtca, gospa Ladislava Miloševič.
Dostopnost