Zobozdravstveni pregledi

ZOBOZDRAVSTVENI  PREGLEDI 2022/2023

V mesecu novembru in decembru 2022 se nadaljujejo zobozdravstveni pregledi v Zobni ambulanti za mladino in odrasle v Selnici ob Dravi, pri šolski zobozdravnici dr. Kseniji Grandošek.

Razredniki razdelijo učence na polovico (po abecednem seznamu, ali tudi drugače).

1. skupina odide proti zdravstvenemu domu ob 910 ( spremljevalko učenci počakajo pri jedilnici, pri vhodu v OŠ) in ima pregled ob 920, 2. skupina ima pregled ob 1020(oz. ko se 1. skupina vrne in dobi spremljevalka uro, kdaj naj pride 2. skupina). Polovica učencev gre na sistematski pregled, druga polovica ima v tem času pouk po urniku.

Učence spremljajo strokovni delavci šole.

Zobozdravstveni pregledi bodo potekali ob TORKIH. V kolikor pride do spremembe, vas bomo pravočasno obvestili, kajti spodaj so navedeni okvirno načrtovani datumi s strani zobozdravnice.

UČENCI OBVEZNO VZAMEJO S SEBOJ KARTICO ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA, KARTONČEK ZA NAROČANJE (kdor ga ima) in ZAŠČITNO MASKO ZA OBRAZ (v zdravstvenih ustanovah je obvezna) !!!

29. 11. 2022 9.A   (spremljevalka pripravnica, Lidija K.)

DECEMBER

6.12. 2022  9.B   (spremljevalka pripravnica, Lidija K.)

Koordinatorica: Hermina Ladinek