Učna gradiva za šol. leto 2022/23

Spoštovani starši, dragi učenci!

Objavljamo SEZNAME UČNIH GRADIV, ki so jih za delo v šoli v prihodnjem šolskem letu izbrali strokovni aktivi učiteljev.

Še vedno velja, da si UČENCI LAHKO IZPOSODIJO UČBENIKE IZ UČBENIŠKEGA SKLADA ŠOLE (izposoja je brezplačna) – učbenike bodo prejeli v prvem tednu novega šolskega leta.

UČENCI OD 1. DO 3. RAZREDA bodo dobili BREZPLAČNO tudi DELOVNE ZVEZKE, saj je njihov financer Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Poskrbite torej samo za nakup potrebščin.

STARŠI ostalih učencev (4.-9. razreda) pa morate poskrbeti za NAKUP DELOVNIH ZVEZKOV IN POTREBŠČIN.

VAŠA ODLOČITEV JE, KAKO BOSTE NAROČILI OMENJENA GRADIVA – po spletu ali v kateri izmed knjigarn/papirnic.

Pri nakupu upoštevajte sezname za razred, ki ga bo v naslednjem šolskem letu obiskoval vaš otrok.

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate sezname, ki smo jih oblikovali za vas,

ter ponudbe in prodajne pogoje posameznih ponudnikov.

Urška Breznik, skrbnica US

CENTRALNA ŠOLA

SEZNAM POTREŠČIN 2.-5. RAZRED

SEZNAM POTREBŠČIN 6.-9.RAZRED