TSZ v Gradišču

Prav tako kot na centralni šoli smo tudi na podružnici Gradišče izvedli tehniški dan v podporo lokalno pridelani hrani – TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK.

Vsi cilji in naloge so bili realizirani. Učenci so bili zelo ustvarjalni in samostojno so izdelali medenjake in sadna nabodala. Aktivno so sodelovali pri spoznavanju tradicionalnega zajtrka in pri kvizu. Učenci so izkazali bogato znanje o zdravi prehrani. Razvijali so spretnosti pri elementarnih in drugih igrah, moč rok in nog. Ob 10.00 smo vsi zapeli pesem L. Slaka Čebelar.

Zajtrkovali smo ajdov kruh z orehi, maslo z medom, pridelanim v šolskem čebelnjaku, in pili mleko.

Ker telesna dejavnost pomembno vpliva tako na telesno kot duševno zdravje, smo izvedli tudi nekaj aktivnosti na šolskem igrišču. Obiskala nas je tudi medicinska sestra iz zobne preventive, Danijela Marič.

Galerija slik.

Dostopnost