Teden 14.-18. 12. 2020

Drage učenke in učenci,

pozdravljeni v novem tednu učenja in dela na daljavo. Vstopili smo že v tretji teden decembra, v predpraznični čas. Upam, da so decembrski dnevi kljub učnemu delu in obveznostim prijetni in da vam kakšen dan/dneve popestrijo naši adventni koledarji (ADVENTNI GLASBENI KOLEDAR (myadvent.net)Skupno potovanje do božiča (myadvent.net)).

Naj nas v teh dneh spremlja misel P. Škarje: “V sebi, v ljudeh in življenju iščem lepe stvari.“. Bodimo prijazni do sebe in drug do drugega, naj bo merilo našega ravnanja tisto, kar je dobro, kar pomaga in povezuje.

DOGAJANJE V TEM TEDNU

Učence 4.-9. razreda prosimo, da rešite vprašalnik o tem, kako vidite potek dela na daljavo in kako ga doživljate. Povezava do vprašalnika vas čaka v spletni učilnici pod zavihkom razredna ura.

V tem tednu bodo potekali tudi dnevi dejavnosti, ki jih bodo izvajali zunanji strokovni sodelavci CŠOD Škorpijon. Kdaj boste dan dejavnosti imeli in o samem poteku dneva vas bodo obvestili vaši razredniki.

Dostopnost