Tabor na CŠOD Škorpijon

24. in 25. maja 2019 smo na CŠOD Škorpijon organizirali tabor za nadarjene učence in učence, ki obiskujejo izbirni predmet okoljska vzgoja.

Na taboru smo se skozi različne dejavnosti družili učenci 4.–9. razreda in strokovni delavci naše šole ter zunanji strokovni sodelavci CŠOD Škorpijon. Osrednja tema tabora so bili odnosi – do sebe, sočloveka in narave.

Dejavnosti na taboru so bile zelo raznolike: jezikovna, glasbeno-igralna, angleška, plesna in športna delavnica, delavnica To sem jaz, EKO delavnica ter delavnica pozitivne psihologije. Kurili smo taborni ogenj in šli na pohod, ki so ga popestrile vmesne aktivnosti.

Preživeli smo zanimiv, poučen in prijeten družabni vikend! Imeli smo se lepo, vtisi učencev in strokovnih delavcev so zelo dobri. Več si lahko ogledate v utrinkih naših fotografij.

Galerija slik.

     

Dostopnost