Sprejem mezinčkov v Skupnost učencev OŠ Selnica ob Dravi

“Mi, prvošolčki mezinčki,

ob današnjem sprejemu v skupnost učencev selniške šole slovesno obljubljamo:

da bomo radi hodili v šolo,

da se bomo v njej z veseljem učili,

da bomo skrbeli za svojo učilnico in šolske potrebščine,

da bodo naši zaščitniki na nas vedno ponosni,

da starši, naše učiteljice in učitelji, naši sošolci zaradi nas ne bodo nikoli žalostni,

da bomo vedno veseli.”

Z zgornjimi besedami so naši prvošolci podali svečano zaobljubo na prireditvi ob sprejemu v Skupnost učencev OŠ Selnica ob Dravi (27. 10. 2023). Predstavili so se skupaj s svojimi zaščitniki devetošolci ter nam pokazali, da so v dveh mesecih, odkar se je pričelo šolsko leto, že pošteno prepletli prijateljske vezi.

RASTEMO SKUPAJ je geslo, s katerim so naslovili prireditev. Z njim so želeli predati sporočilo, kako pomembno je med drugim tudi medgeneracijsko sodelovanje, ki bogati naše življenje in odnose v njem. 

Bilo je zares lepo 🙂

Dostopnost