Utrinki ponedeljek, 23. 3. 2020

Prisrčen pozdrav v novi teden!

Večina šolskih obveznosti prvega tedna je najverjetneje že za vami. Upam, da vam je šlo dobro in ste zadovoljni, kako in koliko ste uspeli narediti. Tisti, ki vam je kaj dela še ostalo, pa pogumno naprej. Uspelo vam bo. Upam, da si pomagate tudi med seboj in da si s sošolci pošljete kakšno spodbudno sporočilo.

Tudi tokrat imam za vas dva namiga.

NAMIG 3 – PRIJAZNO SPOROČILO PRIJATELJU, SOŠOLCU/KI: naj bo prvi današnji namig namenjen vašim odnosom z vrstniki. Pošljite sošolcu ali prijatelju kakšno sporočilo. Pri tem niso potrebni posebni verzi ali rime, lahko je le običajen pozdrav, ki si ga tudi sicer namenite v šoli.

NAMIG 4 – GREMO V LUTKOVNO GLEDALIŠČE: Vabimo vas v spletno Lutkovno gledališče Maribor. Predstave lutkovnega gledališča so objavljene na portalu RTV SLO 4D, dostopne na https://4d.rtvslo.si/oddaja/lutkovna_predstava/173251139?fbclid=IwAR01d7F1hCt5oJkdVYrgUqKS9AQ9MyEaAtAaBlWNWpO99NDxolh0x-udzs0. Vabljeni k ogledu!

Dostopnost