IGRE BREZ MEJA – 2. starostno obdobje

Otroci iz petih skupin enote Selnica ob Dravi (Pedenjpedi, Pikapolonice, Raziskovalci, Sončki in Metuljčki) ter otroci iz enote Sv. Duh na Ostrem vrhu so sodelovali na različnih postajah.

V enoti Sv. Duha na Ostrem vrhu so dejavnosti izvajal na igrišču in v gozdu.

V enoti Selnica ob Dravi smo dejavnosti izvajali v parku ter na igrišču šole.

Postaje v enoti Selnica ob Dravi so bile:

1. postaja (igrala pred šolo – v parku): tek med drevesi na levi strani potke, po lestvi na igralo ter nato spust po toboganu.

2. postaja (potka v parku): igra ristanc, skoki narazen in skupaj med kolebnicami, skoki iz obroča v obroč, slalom med drevesi na desni strani potke.

3. postaja (travnik pred šolo, na desni strani): vodenje žoge med stožci in streljanje na gol, lazenje pod in nad klopmi in mizami.

4. postaja (nogometno igrišče): skoki in poskoki iz obroča v obroč, tek med keglji, hoja po vrvi.

5. postaja (košarkarsko igrišče): ciljanje žog skozi obroče (olimpijski znak), ristanc, vodenje žoge in metanje na koš.

GALERIJA FOTOGRAFIJ