Bralna noč v Gradišču

V prazničnem decembru smo na podružnici izvedli bralno noč. Nato smo se odpravili v gozd in odkrivali ter poslušali zvoke v gozdu ter našli na štoru budnega škrata, ki nam je povedal, da vsako noč skrbi za red in mir v gozdu. Z lučkami smo se odpravili nazaj do šole, kjer smo se najprej pripravili za našo novoletno prireditev in gostjam zaigrali pravljico o božičnem darilu. Nato so nam prijazne mamice postregle s pico in torto. Ta dan je namreč učenec Tobijas praznoval rojstni dan. Po praznovanju, plesu in petju sta nas obiskali učiteljici Barbara in Metka Volmajer. Barbara Volmajer, učiteljica slovenščine na naši centralni šoli, nam je prebrala pravljico za lahko noč. V nadaljevanju smo si ogledali film Košarkar naj bo, prvi del. Utrujeni in polni doživetij smo utrujeni zaspali. Hvala staršem in učiteljici Barbari za pomoč in sodelovanje.

Nataša Javornik, učiteljica

Dostopnost