Tekmovanja v odbojki

V preteklem mesecu se je odvilo kar nekaj tekmovanj v odbojki: območno tekmovanje za deklice, šolsko medrazredno tekmovanje in praznični turnir.

Ekipa starejših učenk (Pia Možič, Nuša Slapnik, Zoja Sorger, Lana Đermanovič, Sara in Žanin Kajzer, Eva Golob, Katarina Koren, Maša Vaupotič, Eva Shanaya Ribič in Lara Korpar) je zastopala našo šolo na  območnem tekmovanju v odbojki. Pomerile so se z ekipami OŠ Janka Glazerja Ruše in OŠ Lovrenc na Pohorju. Osvojile so drugo mesto in se niso uvrstile v nadaljnje tekmovanje.

Čestitamo za odlično igro!
 
V mesecu decembru se je med glavnimi odmori odvijal šolski turnir med oddelki 7.-9. razreda. Končni rezultat je bil: 
  1. mesto 8. B
  2. mesto 8. A
  3. mesto 9. A

Vsi učenci so pokazali izjemno borbenost in pošteno igro. 

Tik pred zaključkom koledarskega leta (22. 12.) pa so učenci RaP skupine Z glavo na zabavo organizirali še praznični turnir, ki se ga je udeležilo zelo veliko učencev. Vsem sodelujočim iskreno čestitamo, kakor tudi iskreno pozdravljamo pobudo za organizacijo in izvedbo turnirja. 

 
Dostopnost