Razpis za vpis v srednjo šolo

Spoštovani devetošolci, spoštovani starši!

Izšel je Razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2022/23, ki si ga lahko ogledate na spletni strani MIZŠ: Vpis v srednjo šolo | GOV.SI.

Nekatere novosti za podravsko regijo v novem šolskem letu:

• na Prometni šoli MB razpisujejo nov 4-letni program Tehnik elektronskih komunikacij,
  • na Srednji šoli za oblikovanje MB sta razpisana dva nova 3-letna programa Izdelovalec oblačil in Grafični oblikovalec,
  • za dijake, ki uspešno zaključijo program Frizer, lahko na Srednji šoli za oblikovanje MB na novo nadaljujejo v +2 programu (PTI) – Frizerski tehnik.

Informativnimi dnevi bodo 11. in 12. 2. 2022.

Še pred njimi pa vas vabim na krajše informativno srečanje na daljavoki bo v sredo, 9. 2. 2022ob 16.30 preko aplikacije Teams, kjer bomo pogledali novosti letošnjega Razpisa ter vse pomembne informacije in datume do uspešnega vpisa na srednjo šolo.

Uporabna spletna stran pred informativnimi dnevi je tudi Dijaški Svet | Dijaški Svet (dijaskisvet.si).