Zaključek Šolskih olimpijskih iger

Šolske olimpijske igre smo zaključili v petek, 22. 10. 2021 – zadovoljni in ponosni, da so za nami uspešno izvedeni olimpijski dnevi.

Teden, ki smo ga namenili športu, pa ni bil le športno obarvan – družili so nas tudi kultura, umetnost, strpnost, solidarnost, povezanost … Med nami in v nas so se prepletala različna čustva: veselje ob lastnem uspehu in/ali uspehu drugih, žalost, ker so zmanjkale sekunde ali milimetri do medalje, ponos, da stojimo na stopničkah ali da smo sploh zmogli priteči na cilj, sreča, da smo se družili s prijatelji in čutili skupaj …

Če bi vprašali vsakega izmed udeležencev, kaj je tisto, kar si bo najbolj zapomnil s tokratnih Šolskih olimpijskih iger, bi bili vtisi brez dvoma raznoliki. Če vprašate nas, ki smo ga snovali, pa je odgovor na dlani: zadovoljne otroške obraze, stiske rok, solze žalosti in veselja ter željo in moč spopasti se z drugimi in sami s sabo.

GALERIJA VSEH SLIK