Uporaba telovadnic za zunanje uporabnike

UPORABA TELOVADNIC ZA ZUNANJE UPORABNIKE 

Objavljamo javni poziv za prijave zunanjih uporabnikov šolskih telovadnic za obdobje od 15. 9. 2021 do konca šolskega leta. Prijave pošljite po e-pošti do 31. 8. 2021 na e-mail ravnateljice manja.kokalj@os-selnica.si. Navedite vrsto športa, ime in priimek vodje, kontakt (e-mail in telefonsko številko), ime društva, želene termine in prostor (velika ali mala telovadnica ali telovadnica v kleti).

Občina Selnica ob Dravi je v juniju sprejela nov Pravilnik o uporabi telovadnic v OŠ Selnica ob Dravi, OŠ Selnica ob Dravi pa je sprejela nov Hišni red (oboje je v priponki).

Vsa vadba v telovadnicah poteka v skladu z aktualnimi zdravstveno-higienskimi ukrepi in navodili vlade, ki so povezani s Covid-19.

vodstvo šole

 

PRAVILNIK O UPORABI TELOVADNIC

HIŠNI RED TELOVADNIC