Naša mala knjižnica

Nestrpno smo tudi v tem šolskem letu pričakovali letošnje knjige in ustvarjalnike projekta Naša mala knjižnica in takoj, ko smo jih dobili, z vso vnemo in navdušenjem pričeli z banjem in ustvarjanjem.
Naša prva izbrana knjiga je bila času primerna – konec oktobra so pač na vrsti pajki – takšni in drugačni  Tako smo tudi mi pletli takšne in drugačne pajkove mreže, ustvarjali pajke, kresnice itd. Knjiga Pajkodlak in kresnica nas je vse zares navdušila, všeč nam je bila njena poetičnost in etičnost.
Objavljamo nekaj fotoutrinkov našega druženja v šolski knjižnici, kjer so potekale zabavne prve urice projekta NMK (za učence 1.-3. razreda centralne šole), in druženja na podružnici Sveti Duh na Ostrem vrhu.