Možne so še prijave na kosilo v šoli, ponujen prevoz hrane, brezplačno tudi za dijake

V naslednjem tednu so še možne prijave, da se naročite na kosila, ki jih pripravljajo v šolski kuhinji. Naročijo se lahko tudi dijaki srednjih šol in ostali krajani.

Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila, ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem in dijakom, ki so nameščeni v rejniško družino.

Za vse ostale je kosilo plačljivo po veljavnem ceniku.

Z županjo smo se dogovorili, da je v primerih, ko ne morete priti sami po kosilo v šolo, možna tudi dostava toplega obroka na dom.

V vsakem primeru morate poklicati v tajništvo šole 02 674 08 30 pa se bomo o vsem pogovorili.

V kolikor poznate koga, ki bi potreboval topel obrok in si ga zaradi finančnih težav ne more privoščiti, prav tako pokličite v tajništvo šole in bomo skupaj poiskali rešitev.

vodstvo šole