IZREDNA COVID SITUACIJA

Spoštovani starši in učenci!

Na šoli imamo izredno stanje zaradi Covid okužb. Pouk na daljavo izvajamo trenutno za 9 oddelkov, dnevno starši sporočajo o novih okužbah otrok in članov v družinah. Zaradi takšnega stanja smo že in bomo še reorganizirali izvajanje določenih dejavnosti na šoli, skušali čim bolj ločiti oddelke med seboj in izvajali bomo samo aktivnosti, ki so nujne za pouk. Prosim za dosledno upoštevanje vseh navodil, saj bomo le tako uspeli obdržati šolo odprto in preživeti krizne tedne.

Delno ali popolno zaprtje posameznih šol je zdaj v pristojnosti ravnateljev, prav tako odreditev izobraževanja na daljavo za posamezne oddelke. Učence pošljemo domov že takoj, ko je sošolec pozitiven na HAG testu, nato pa ob pozitivnem rezultatu PCR testa odredimo karanteno (v primeru negativnega PCR rezultata pa se učenci lahko ponovno vrnejo v šolo).

Naša dolžnost je, da vsi ravnamo preventivno in odgovorno do sebe in vseh ostalih.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Vodstvo in kolektiv šole