DELOVANJE VRTCA OD 23. 11. 2020 NAPREJ

Od 23. 11. 2020 naprej bodo v vrtcu odprti samo dežurni oddelki za NUJNO VARSTVO, vse dokler se ukrepi ne sprostijo in dobimo drugačna navodila.

To pomeni, da če res nimate varstva za svojega otroka, otroka prijavite vodji vrtca na tel. št. 031 724 737 ali ji pišite na martina.jaunik@os-selnica.si. Potrebno je sporočiti, kateri dan bi potrebovali varstvo in od katere do katere ure. Skupine se tedensko oblikujejo. Varstvo bo potekalo v igralnicah centralnega vrtca.

Sprotna obvestila glede prijave otrok boste tudi v prihodnje prejemali na vaše e-poštne naslove, tako kot do sedaj.

Tisti starši, ki boste otroke pripeljali v nujno varstvo prvič, morate s seboj prinesti dokazili za oba starša, s katerimi izkažete potrebo po nujnem koriščenju varstva v vrtcu (npr. potrdilo delodajalca, da morate obvezno biti na delovnem mestu).

Prinesite tudi podpisano izjavo staršev, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami (napišite kar sami na list).

Obvestilo velja za vse prihodnje tedne do preklica.

Upamo, da ti ukrepi ne bodo trajali dlje časa in da se kmalu vidimo vsi.

Lepo bodite in ostanite zdravi, vodstvo vrtca